Hoşgeldin! Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

İşletmeniz için en iyi platform ile tanıtım yapın.
NYіGDE? Şirketinizin en iyi arama motorlarına (Google, Yandex) girmesine yardımcı olun!

...
0
NYіGDE? Sosyal ağlardaki aboneler

Sosyal ağlarda abone sayısında yüksek artış, 1.2 milyondan fazla kullanıcı

0
Şirketler NYіGDE?

Ülkedeki en büyük kaynak, 0.6 milyondan fazla şirket

0
ziyaretçi NYіGDE? geçen yıl için

Platformdaki kullanıcıların günlük hızlı büyüme NYіGDE?

Ücretsiz danışma al

İnternet'te işinizi tanıtmak için ihtiyacımız olan tek şey bizimle iletişime geçmektir! Zaman ve paradan tasarruf edeceğiz. Sadece ara +380 67 011 91 19 veya doldurun Geri bildirim formu

Hakkımızda NYіGDE?

NYіGDE? - işinize yeni müşteriler çekmek için ideal bir platform!

"NYiGDE" Üzerinde İşiniz için kesinlikle ücretsiz ve etkili fırsatlar elde edersiniz.


Bu, reklamcılığınız için kendinize ve ülkenize beyan etme ve yeni karlı temas ve ortak kurma, müşterilerinizle olan ilişkinizi geliştirme fırsatı ve girişiminizin tüm haberlerine ayak uydurma fırsatı için ek bir platformdur.

Devamını oku

avantajları NYіGDE?

SERBEST!
wsfsddg
"NYiGDE" Üzerinde İşiniz için kesinlikle ücretsiz fırsatlar elde edin. Bu, çevrimiçi işinizi geliştirmeniz için yeni fırsatlar yaratan çevrimiçi kartvizitinizdir.
KALİTE!
wsfsddg
Site geliştirme, bilgi güvenilirliği ve güncelliği, şık görselleştirme, işlevsellik ve teknik mükemmelliğin sadeliği için mükemmel ve mesleki yaklaşım, "NYiGDE" ürününü istikrarlı rekabetçi pozisyonlarla lider yapmaktadır.
KOLAY!
wsfsddg
Şirketiniz hakkında bilgi vermek için, teknik becerilere ve programlamanın temelleri hakkında bilgiye ihtiyacınız yoktur!
ETKİN!
wsfsddg
"NYiGDE?" - Bu, işinizi başlatmak ve geliştirmek için yeni bir noktadır - maksimum kitleyi cezbetmek, marka bilinirliğini artırmak ve sermayenizi çoğaltmak!
EVRENSEL!
wsfsddg
Kaynak "NYiGDE" tüm endüstriler ve iş alanları için uygundur! Küçük işletmeler için doğru başlangıç, orta ölçekli işletmelerin konumunu güçlendirir ve büyük işletmeler için ek fırsatlar sunar!
MOBİL!
wsfsddg
Sitenin modern aygıtlar için uyarlanması (bilgisayar, tablet ve akıllı telefon), kaynakla rahatça etkileşime girmenizi, birkaç saniyede tam ve yüksek kaliteli bilgi sağlamayı mümkün kılar! NYiGDE? her zaman size herhangi bir sorunun cevabını verin!
Şirket ekle
NYіGDE?

Hâlâ sorularınız var - Formu doldurun ve cevap alın!

  • 29000 Khmelnitsky, Kurchatov 1B
  • Şirketler için: +380670119119
  • Kullanıcılar için: +380673837080
  • E-posta: support@nyigde.org
Göndermek

İş Blogu NYіGDE?

Підключення Google Analytics. Інструменти для веб-майстрів Вашого сайту на НУіДЕ?.

Підключіть Google Analytics особистого ресурсу всього в 10 етапів! Інструменти веб-майстра Google Search Console тільки для Вас.

Імпорт/Експорт товарів і послуг на бізнес-платформі НУиГДЕ?.

Швидкий Імпорт/Експорт товарів/послуг. Продовжуємо модернізацію успішного інтернет-магазину на бізнес-платформі НУиГДЕ?.

ТОП-5 багатих і знаменитих. Жінки-мільйонери.

Рейтинг найвпливовіших жінок-мільйонерів, що досягли фінансового визнання без бабусиної спадщини й заможних бойфрендів. ТОП-5 прикладів для наслідування в рубриці «Історії бізнес-успіху».

Уоррен Баффетт. Секрети успішного інвестування.

"Я завжди знав, що стану багатим...".

"Акціонерний" мільярдер, "Гуру" інвестування, біржовий диктатор, власник чисельних монополістичних компаній та другий у світі магнат за версією Forbes. Секрет успіху У. Баффета в блозі НУіДЕ?